Asmeninę informaciją perkant prekes elektroninėje parduotuvėje „Kaip tu.lt“ prašoma nurodyti tik pateikiant užsakymą. Pirkėjas formuodamas užsakymą turi suvesti savo kontaktinius duomenis: vardą, pavardę,  pristatymo adresą, elektroninį paštą, telefono numerį.

Ši elektroninė parduotuvė įsipareigoja neatskleisti pirkėjo asmens duomenų tretiesiems asmenims, išskyrus tuos atvejus, kai informacija yra būtina partneriui, LP Express,  teikiančiam prekių pristatymo ar kitas su pirkėjo užsakymo tinkamu įvykdymu susijusias paslaugas. Visais kitais atvejais pirkėjo asmens duomenys tretiesiems asmenims gali būti atskleidžiami tik Lietuvos Respublikos teisės aktų numatytais atvejais ir tvarka.

Pirkėjas el. parduotuvėje „Kaip tu. lt“ gali registruotis. Atlikdamas registraciją pirkėjas privalo užpildyti registracijos formą. Pirkėjas sutinka registracijos formoje pateikti teisingą, tikslią ir išsamią informaciją apie save, atsakydamas į klausimus, kurie pateikiami registracijos formoje. Taip pat pirkėjas įsipareigoja šią informaciją, jei ji pasikeičia – atnaujinti. Jei pirkėjas pateikia neteisingą informaciją – elektroninė parduotuvė turi teisę sustabdyti arba nutraukti pirkėjo registravimą ir atsisakyti pirkėjui teikti savo paslaugas. Asmeniniai duomenys, pateikti registracijos anketose, bus naudojami tik aptarnavimo tikslais. Tiesioginės rinkodaros tikslais naudojami duomenys, kuriuos pateikia klientas, užsiregistravęs naujienlaiškiui.

Asmeniniai duomenys saugomi ne daugiau kaip metus, nuo paskutinio prisijungimo prie vartotojo paskyros.

Užsakant naujienlaiškį pateikti asmens duomenys naudojami elektroninio pašto rinkodarai. Naujienlaiškiai siunčiami tik gavus aiškų vartotojo sutikimą. Duomenys negali būti perduodami tretiesiems asmenims. Vartotojas turi teisę bet kada atsisakyti siunčiamų naujienų prenumeratos.

Pretenzijas dėl asmens duomenų naudojimo prašome reikšti elektroninio pašto adresu: labas@kaiptu.lt

Asmeninių duomenų valdytojas:

Pardavėjas: UAB „URTILĖ“
A/s LT54 7300 0101 3546 4725
Įm. kodas 303019012
Swedbank
PVM kodas: LT100007626619
Vytenio g. 50-302, Vilnius