Mes suprantame, kad gali būti, jog dėl įvairių kompiuterio ar monitoriaus charakteristikų ir (arba) nustatymų elektroninėje parduotuvėje demonstruojamo ir originalaus produkto išvaizda gali skirtis.

Galėsite pasirinkti :

Pakeisti prekę kita preke (kitomis prekėmis) arba grąžinti prekę, ir mes grąžinsime Jums pinigus.

Pakeisti prekę kita arba ją grąžinti galima tik tais atvejais, jei prekė nebuvo naudota, jei ji neišpurvinta ir jei nepažeista nei pati prekė, nei jos etiketė.

Prekę grąžinant, siuntinį reikia išsiųsti adresu:

UAB,,Torinus“
Savanorių pr. 65A
Vilnius  03149

Į pakuotę būtinai įdėkite raštelį su savo vardu/pavarde ir paminėkite, jog norite prekę grąžinti arba į kažką keisti. Taip pat informuokite mus elektroniniu paštu: kaiptu@kaiptu.lt.

Pinigai už grąžintas prekes gali būti grąžinti per 5 dienas nuo prekių grąžinimo dienos ir mūsų patvirtinimo, kad prekes priėmėme kaip grąžintas. Prekių pristatymo mokestis nėra grąžinamas.

Pagal Lietuvos Respublikos teisės aktuose (2001 m. birželio 29 d. Lietuvos Respublikos Ūkio ministro įsakymas Nr. 271 ir 2001 m. rugpjūčio 17 d. Lietuvos Respublikos Ūkio ministro įsakymas Nr. 258) nustatytą tvarką Pirkėjas turi teisę pristatytas prekes grąžinti per 14 dienų nuo jų pristatymo dienos.

Be standartinės internetu įsigytiems pirkiniams taikomos prekių grąžinimo politikos, vadovaujantis Lietuvos Respublikos Ūkio ministro įsakymu Nr. 258 patvirtintomis nuotolinės prekybos taisyklėmis, ES klientai turi 7 darbo dienų terminą, per kurį gali atšaukti savo užsakymą. Šis terminas pradedamas skaičiuoti kitą dieną po prekių gavimo. Be to, pranešimą apie užsakymo atšaukimą praneškite raštu į: kaiptu@kaiptu.lt  ir jame nurodykite savo konkretų užsakymą.