Ką reikia žinoti renkantis džemperių ar marškinėlių dizainą

Be kategorijos,Blogas 0
Norint sukurti originalų džemperį įmonei ar organizacijai nepakanka kruopščiai ruošto dizainerio maketo. Sprendimai be galo kūrybiški: marginimai pereinantys per džemperio šoną, nestandartiniai spalviniai sprendimai, įstrižai kirpti marškinėliai, asimetriškos detalės, pridėtinės kišenės ir kita. Renkantis gamybą Lietuvoje galima įgyvendinti originaliausius sumanymus, tačiau tam reikia žinoti keletą gamybinių niuansų.
Patikrinti konstrukciniai sprendimai
Naujų modelių kūryba – ilgas procesas. Tai, kas atrodo gražu nuotraukoje ne visada tinka dėvėjimui arba įgyvendinimas kainuoja labai brangiai. Kuriant naujus modelius siuvami pirmieji pavyzdžiai, tikrinami praktiškai, antrieji pavyzdžiai, daromi bandomieji nešiojimai ir drabužiai tik tada leidžiami masinei gamybai. Trumpesnis kelias – palikus esamų modelių konstrukcinę bazę, keisti detales, tokiu būdu susikuriant originalų drabužį. Pakeistos spalvos, užtrauktukai, kaklo konstrukcijos ir kitos detalės suteikia pakankamai didelę laisvę kūrybai. Tokiu būdu taupomas laikas ir piniginiai resursai, kurių prireiktų naujo modelio kūrybai. Užsakomojoje gamyboje populiarūs prailginti džemperiai, džemperiai su įmantriomis paaukštinto kaklo konstrukcijomis ir vadinamieji ,,bomberio“ tipo džemperiai. Marškinėliai dažniausiai prailginti, ,,unisex“ kirpimo, populiarios vadinamo ,,reglano“ rankovės. Pasirinkus patinkantį modelį prasideda spalvinė kūryba.

Spalviniai įstatymai
Vieniems klientams reikia kuo ryškesnių prekinio ženklo spalvas atitinkančių dizaino sprendimų, kai kiti tuo tarpu renkasi saugias spalvas su ryškių spalvų įstatymais. Populiariausios, mažai besitepančios ir dažniausiai daugelio skonį atitinkančios spalvos: melanžinės pilkos, tamsiai mėlyna(navy), juoda ar bordo. Tarpusavyje derančios užtrauktuko, šniūrų, kišenių apvadų ir lastikų (mankietų) spalvos leidžia sukurti originalų drabužį. Aprašinėtus reklaminius džemperius vis dažniau keičia subtili atributika su nedideliais siuvinėtais ar šilkografijos būdu dėtais logotipais, tuo tarpu marškinėlius dažnai puošia įvairiaspalviai kūrybiški printai.

Skirtingais būdais dėti logotipai
Dauguma įmonių vis dar tiki, kad siuvinėjimas yra pati solidžiausia technologija uždėti logotipą. Nepaisant to, vis daugiau džemperių marginama šilkografinės spaudos technologija. Ir vienu ir kitu atveju spauda atlaiko daugkartinius skalbimus, džiovykles ir kitus dėvėjimo iššūkius. Siuvinėjimo ir šilkografijos kaina priklauso nuo kiekio ir sudėtingumo, spalvų skaičiaus. Kuriant didelius ir spalvingus piešinius rekomenduojame rinktis šilkografinę spaudą, tačiau nereikėtų pamiršti, kad šilkografijos būdu dedama spauda turi apsiriboti šešiomis, išskirtiniais atvejais aštuoniomis spalvomis ir tilpti į A3 formatą.

Nestandartiniai sprendimai
Drabužių gamyba Lietuvoje leidžia išspręsti nestandartinius dizaino sprendimus. Marginant ant kirpinių (t.y.- detalių), galima dėti spaudą einančią iki pat siūlės ar net per siūlę, rinktis nestandartines marginimo vietas (rankovė, gobtuvas, kišenė). Esant didesniam kiekiui galima sublimacijos būdu marginti poliesterinę medžiagą, Ši technologija leidžia marginti didelį plotą, o medžiaga išlieka minkšta.
Gamyba Lietuvoje užtikrina kūrybinę laisvę ir daugybės originalių sprendimų įgyvendinimą. Tačiau kartais pasirinkus paprastą, bet kokybišką džemperio variantą, suderinus spalvas, galima pelnyti dar didesnį darbuotojų palankumą ir pasitenkinimą.

 

 

Pasikalbėkime apie džemperius ir marškinėlius Jūsų įmonei: Urtė: 862251573, labas@kaiptu.lt

Daugiau informacijos apie užsakomąją gamybą

LEAVE A COMMENT: