Alanas Chošnau Eurovizijoje su daina „7 days“: pasirodymas papuoštas Kaip tu by SG drabužiais

Blogas
Alanas Chošnau 7 days sceninis įvaizdis

Kaip tu by Serge Gandzumian kolekcijos drabužiai – nacionalinės atrankos į „Euroviziją” prožektorių šviesoje. Būtent šioje scenoje atlikėjas Alanas su daina „7 days” sėkmingai varžosi dėl galimybės atstovauti Lietuvai Europos dainų konkurse. Drabužius iš Kaip tu by SG parinko pats Seržas Gandžumianas, besirūpinantis Alano euroviziniu įvaizdžiu ir jam kuriantis šiuolaikinio miesto herojaus stilių.

Sceniniam įvaizdžiui – urbanistinė koncepcija

„Kurdamas įvaizdį Alanui norėjau, kad jis įsijaustų į tą kiek brutalų, tačiau kartu ir romantišką miesto herojaus vaidmenį, į kurį pastūmėja pati daina – juk daina apie meilę. O miestas – tai pavojai, bet kartu ir nuotykiai, savotiškos „miesto džiunglės”. Tarp šių kontrastų Alanas užima stiprią charizmatiško miesto herojaus poziciją, kurią ir perteikia urbanistinio stiliaus apranga” – pasakoja Seržas Gandžumianas ir primena, kad įvaizdis – tai ne tik apranga, labai svarbu yra visuma, kaip drabužiai, aksesuarai, elgesys, sceninė vizualizacija ir pati daina dera tarpusavyje.

Alano apranga išties alsuoja modernia urbanistika. Jeigu stebėjai Alano pasirodymą, turbūt sutiksi, kad akį traukė masyvūs aksesuarai – stambus diržas bei įdomūs batai. „Masyvus, metalinėmis detalėmis dekoruotas diržas suteikia įvaizdžiui industrinį prieskonį, o laisvo stiliaus batai tarsi simbolizuoja nepriklausomybę ir vežlumą, būdingą gyvenantiems miesto rimtu” – sprendimą komentuoja dizaineris. Pasak Seržo, toks įvaizdis tinka ne vien scenai – kieto miesto vaikino stilių laisvai galima perkelti į gatves drąsiai derinant masyvius aksesuarus prie stilingos kasdienės aprangos.

Tai, kad Kaip tu by SG kolekcijos drabužius išvydome scenoje, kur atlikėjas turi jaustis patogiai, parodo, kad drabužiai nevaržo judesių. „Be abejonės, patogumas reikalingas, kad scenoje atlikėjas galėtų judėti, ypač, jei to reikalauja pati daina, jaustųsi komfortiškai, ir kad apranga netrukdytų dainuoti” – patogumo svarbą akcentuoja drabužių autorius.

Ką vilkėjo Alanas alikdamas 7 days Eurovizijos scenoje?

Kuriant Alano – miesto herojaus – vaidmenį, dizaineris pasitelkė net tris modelius iš Kaip tu by SG kolekcijos, tad pažiūrėkime, ką gi scenoje vilkėjo Alanas.

1.TAMSAUS DŽINSINIO TRIKOTAŽO STRIUKĖ

Asimetriška, įmantraus kirpimo, nugaroje trumpesnė nei priekyje striukė buvo individualizuota specialiai Alanui. Galėjome pastebėti dvi A raidės (Alano naujo logotipo) aplikacijas – mažesnę priekyje ir didesnę – nugaroje, priderintą prie asimetriškos striukės stilistikos, nukirstą, tarsi pradingstančią, apačioje.

Alanas Chošnau 7 days sceninis įvaizdis

TAMSAUS DŽINSINIO TRIKOTAŽO STRIUKĖ | Kaip tu by SG

2.MARŠKINĖLIAI ILGOMIS RANKOVĖMIS 

Po striuke Alanas vilkėjo marškinėlius ilgomis rankovėmis. Pasirinkta antracito spalva – itin urbanistinė, tačiau kartu ir kiek sušvelninanti įvaizdį, įnešanti šiek tiek romantikos. Specialaus kirpimo ir kruopščiai atrinktos viskozinės medžiagos marškinėliai prisitaiko prie kūno, gražiai pabrėžia figūrą, leidžia patogiai jaustis bei laisvai judėti.

 Alanas Chošnau 7 days sceninis įvaizdis 2

MARŠKINĖLIAI ILGOMIS RANKOVĖMIS | Kaip tu by SG

3. TAMSAUS TRIKOTAŽINIO DŽINSO KELNĖS

Kaip jau minėjome, scenoje komfortas – būtinas, tad ir šios kelnės kuriant Alano įvaizdį buvo pasirinktos neatsitiktinai. Netradicinio kirpimo, nevaržančios judesių ir alsuote alsuojančios modernia urbanistika, tamsaus trikotažinio džinso kelnės iš Kaip tu by SG kolekcijos puikiai išbaigė Alano, kaip „kieto” miesto herojaus, įvaizdį.

Alanas Chošnau 7 days sceninis įvaizdis 3

TAMSAUS TRIKOTAŽINIO DŽINSO KELNĖS |Kaip tu by SG

 

O štai ir Alano pasirodymo įrašas – pasižiūrėkime, kaip Kaip tu by SG kolekcijos drabužiai atrodė judesyje ir tuo pačiu pasiklausykime dainos „7 days”, kuri galbūt (mes laikome kumščius!) atstovaus Lietuvai „Eurovizijoje” šį pavasarį:

 

Kaip susikurti modernų urbanistinį stilių?

Norime, pabrėžti, kad modernus urbanistinis stilius – ne tik scenai, jį susikurti gali kiekvienas. Juolab, kad Kaip tu by SG kolekcija, pasak pačio jos kūrėjo Seržo Gandžumiano, yra skirta žaviam miesto herojui, su kuriuo kasdien galbūt prasilenki gatvėje. Kad nepasiklystumei šio stiliaus paieškose, pateikiame 3 patarimus:

  1. Sluoksniuok. Vizualinį stiliaus išbaigtumą sukursi rengdamasis drabužius keliais sluoksniais, pavyzdžiui, marškinėliai + liemenė, ar marškinėliai + striukė/džemperis.
  2. Dėmesio – printai. Užrašai nepalieka abejonių ir išreiškia tai, ką nori pasakyti pasauliui. Pavyzdžių gali rasti čia.
  3. Kurk kontrastus. Čia galimi keli variantai: rinkis arba visiškai kontrastingų spalvų drabužius, pvz. balti marškinėliai ir juodos kelnės, arba žaisk spalvų tonais ir kurk subtilesnį kontrastą, pvz. juodos kelnės ir pilki arba slyviniai marškinėliai.

Pabaigai, primename, kad visa ko esmė – komfortas, kad ir kokį stilių pasirinktum. Su drabužiais turi jausti laisvai ir savimi, tad visuomet kartu su įvaizdžiu rinkis patogumą!